اپ سلامتی برای همه

کتاب کاربردهای رایانه همراه ( کامپیوتر جیبی ) در پزشکی کتاب کاربردهای رایانه همراه در پزشکی (Pocket PC for Medicine) منتشر شد. این کتاب که از اولین کتابهایی است که در زمینه استفاده از رایانه همراه (Pocket PC) برای پزشکان و پیراپزشکان نوشته شده و به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به چاپ رسیده است، این کتاب به صورت خلاصه و کاربردی استفاده از این رایانه ها را اموزش می­دهد.  برای سفارش کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید و برای دریافت نسخه الکترونیک آن برر روی شکل کلیک کنید. این کتاب شامل سرفصل های زیر می­باشد:

- رایانه همراه در زندگی روزمره

رایانه همراه بعنوان یک یادآور همراه، نمایش اسلاید در رایانه همراه، رایانه همراه و Microsoft Outlook، رایانه همراه، رایانه همراه، راهنمای سفر، رایانه همراه، جام جهان بین، رایانه همراه و زبان فارسی رایانه همراه دستیار همیشگی پزشکان، پرونده همراه بیماران، مشاور پزشکی همراه، امنیت و حریم خصوصی

-کتاب الکترونیک

نرم افزارهای کتاب خوان ، ابزار تولید فرهنگ لغت یا واژه نامه، نرم افزار آکروبات برای رایانه همراه

- نرم افزارهای پزشکی مخصوص کادر درمانی

مبدل ها،راهنماهای تشخیصی- درمانی Guidelines، بانک های اطلاعاتی و پرونده­ الکترونیک بیمار، منابع مرجع، برنامه های کاربردی، فرهنگ لغت های تخصصی، راهنماهای دارویی، وب سایت های مرتبط با رایانه همراه و پزشکی، معرفی چند کتاب الکترونیک.

 

  دریافت فایل کامل کتاب کاربردهای رایانه جیبی (Pocket PC) در پزشکی (PDF)

- پزشکی مبتنی بر شواهد

- بانک های اطلاعاتی آنلاین رایانه همراه:

Pepid، UpTodate، Skyscape، MedLine، Pocket Consult، Avantgo

- انتخاب رایانه همراه مناسب

                                               

برای سفارش این کتاب مبلغ 2800 تومان بعلاوه 1000 تومان هزینه پست را به شماره حساب 2178141762004 بانك ملي به نام درآمدهاي معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي مشهد واریز نموده و فیش مربوطه را به همراه نام و نام خانوادگی و آدرس کامل پستی  خود، به شماره 8420305-0511 فاکس نمایید. و یا حضورا به مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه برای خریداری کتاب مراجعه نمایید.