اپ سلامتی برای همه

این پایگاه اینترنتی با هدف آموزش بیماران برای پیشگیری از مزمن شدن و عارضه دار شدن بیماری ها و همچنین کمک به همه فارسی زبان ها برای یادگیری شیوه زندگی صحیح و توام با سلامتی راه اندازی شده است. این پایگاه می کوشد, مقالاتی به زبان ساده از منابع روز پزشکی جهان و مبتنی بر استاندارهای سازمان جهانی Health on Net Foundation ارائه دهد. ضمنا مدیر این پایگاه, عضو فعال آن سازمان و ناظر وب سایت های انگلیسی و تنها ناظر فارسی زبان در آن سازمان است و نظارت می کند که کلیه محتواها براساس اصول آن سازمان عرضه شوند.

این مقالات به صورت دسته بندی شده در بخش های آموزش بیمار , اخبار سلامتی و از سلامت بدانیم و ان شاء الله به زودی بخش مقالات تخصصی برای متخصصین امر سلامت عرضه می شوند. این مرکز مجازی آموزش سلامت خدماتی از طریق پرسش و پاسخ و همچنین مشاوره آنلاین با پزشک و بانک اطلاعات دارویی آنلاین را نیز ارائه می دهد. در این پایگاه همچنین با کمک نظرسنجی های معتبر و علمی تلاش می شود که رفتارهای پارسی زبانان در زمینه سلامت سنجیده شده و مقالاتی برای اصلاح رفتارهای غلط ارائه شود.

از دیگر خدمات این پایگاه اینترنتی ایجاد انجمن های تخصصی برای بیماری های مختلف است که در قالب گروه های خودیاری و گروه درمانی برای برقراری ارتباط مجازی میان افراد مبتلا به بیماری های خاص تشکیل شده است که البته ان شاء الله به زودی جلسات حضوری این گروه ها در شهر مشهد نیز تشکیل خواهد شد. در این انجمن ها بیماران می توانند تجربیان خود را به اشتراک گذاشته و به یکدیگر برای کاهش درد و رنج کمک کنند.

 این مرکز مجازی آموزش سلامت مسوولیتی در برابر مطالبی که از سایر پایگاه های خبری سلامتی و پزشکی نمایش می دهد نمی پذیرد و صحت و سقم مطالب برعهده مرجع اصلی می باشد.

مرکز سلامتی برای همه از کلیه متخصصین رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی دعوت می کند که با این وب سایت همکاری نمایند. این همکاری می تواند در قالب ترجمه و نگارش مقالات در زمینه کاری پایگاه, مدیریت انجمن ها, پاسخ به سوالات بیماران و عموم و همچنین شرکت در جلسات مشاوره آنلاین برای پاسخ به مراجعین می باشد.

این پایگاه اینترنتی به صورت خیریه و انتفاعی فعالیت می نماید و لذا از هرگونه حمایت و پشتیبانی افراد خیر و بشردوست استقبال می نماید. این پایگاه هیچگونه تبلیغات تجاری منجر به کسب درآمد را در میان محتواهای آموزشی و علمی نمایش نمی دهد؛ مگر اینکه دقیقا تبلیغات تجاری را از مطالب علمی متمایز نماید.

اطلاعات ارائه شده در این پایگاه علمی جایگزین ملاقات حضوری با پزشک نمی باشد و بیماران باید در خصوص موارد ذکر شده در این وب سایت با پزشک معالج خود مشورت نمایند. هیچگونه شکایتی در خصوص ایجاد ضرر و زیان مادی, جسمی و روحی در اثر عمل به توصیه های ارائه شده در این پایگاه اینترنتی از مدعیان پذیرفته نمی شود.